Kontorer

Kemax  har kontorer lokalt i Bergen sentrum, Fana, Åsane, Osterøy og Knarvik. Din regnskapsfører finner du altså lokalt.

Kemax Bergen Sentrum

Seiersbjerget 17, 5022 Bergen

Telefon: 55 55 78 50

Mail: bergen@kemax.no

Kemax sitt kontor i Bergen ligger på Seiersbjerget, ved gamle Hansa bryggeri. I tillegg til regnskapsførere finner du her også kontorplassene til rådgiverne, forsikringsmedarbeiderne, samt at daglig leder også har sitt kontor her. 

Ove M. Strand

Daglig leder – Autorisert regnskapsfører

55 55 78 60

ove.strand@kemax.no

Marianne Heimstad

Administrasjonssjef

55 55 78 54

marianne.heimstad@kemax.no

Ronny Svanevik Kemax Regnskapsfører

Ronny Svanevik

Teamleder Bergen og Fana

Regnskapsfører

55 51 30 64

ronny.svanevik@kemax.no

Gunn A. Heggernes

Autorisert Regnskapsfører

55 55 78 67

gunn.heggernes@kemax.no

Odd Monsen

Statsautorisert revisor og regnskapsfører

55 55 78 56

odd.monsen@kemax.no

May Lisbeth Eide

Regnskapsfører

55 51 30 63

maise.eide@kemax.no

Anne Karin Østhus

Regnskapsfører

55 51 30 62

anne.karin.osthus@kemax.no

Din regnskapsfører i Fana finner du i Fanaveien 13, omtrent midt mellom Nesttun og Lagunen storsenter.  

På kontoret i 2. etasje sitter tre regnskapsførere klar for å bistå deg som kunde.

Kemax Fana

Fanaveien 13, 5221 Nesttun

Telefon: 55 98 01 40

Mail: bergen@kemax.no

Ronny Svanevik

Teamleder Bergen og Fana

Regnskapsfører

55 51 30 64

ronny.svanevik@kemax.no

Ronny Svanevik Kemax Regnskapsfører

Helene Nesheim

Regnskapsfører

55 98 01 40

helene.nesheim@kemax.no

Naoko Molvik

Autorisert Regnskapsfører

55 98 01 43

naoko.molvik@kemax.no

Kemax Åsane

Åsamyrane 90, 5116 Ulset, 2. etasje

Telefon: 56 39 20 30

Mail: asane@kemax.no

Er det ønskelig med en lokal regnskapsfører i Åsane? Kontakt oss, eller kom innom og ta en prat. Vi kan fakturere for deg, betale regninger, ta årsoppgjøret ditt og mye mer. Vi er fire veldig hyggelige damer som til sammen har betryggende erfaring i regnskapsfaget.

Kemax Åsane - autorisert regnskapsfører Monica Gjerd

Monica Gjerd

Teamleder Åsane og Knarvik

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 56 39 20 30

Mail: monica.gjerd@kemax.no

Vibeke Johansen

Regnskapsfører

56 39 20 30

vibeke.johansen@kemax.no

Kemax Åsane - regnskapsfører Vibeke Johansen

Bente Ulvang

Regnskapsfører

56 39 20 30

bente.ulvang@kemax.no

Diane Fauskanger

Regnskapsfører

56 39 20 30

diane.fauskanger@kemax.no

På Knarvik finner du oss i Kvassnesvegen 11, i andre etasje, inngang på den øvre siden av bygget

Her på kontoret er vi tre regnskapsførere, hvor av en av oss er autorisert regnskapsfører.  

Vi er klare for å hjelpe deg.

Kemax Knarvik

Kvassnesvegen 11, 5914 Isdalstø

Telefon: 56 35 74 70

Mail: knarvik@kemax.no

Camilla Eltvik

Autorisert Regnskapsfører

56 35 74 75

camilla.eltvik@kemax.no

Vibeke Standahl

Regnskapsfører

56 35 74 71

vibeke.standahl@kemax.no

Harald Fløysand

Regnskapsfører

56 35 74 74

harald.floysand@kemax.no

Kemax Osterøy

Lonevåg senter, 5282 Lonevåg, 3. etg

Telefon: 56 39 04 90

Mail: osteroy@kemax.no

Vi har ønsket å være lokalt tilstede også på Osterøy. Vi har et kontor bestående av en autorisert regnskapsfører, tilstede tirsdager og torsdager.

Jane Gullbrå

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 56 39 04 90

Mail: jane@kemax.no