Kontorer

Kemax  har kontorer lokalt i Bergen sentrum, Fana, Åsane, Osterøy og Knarvik. Din regnskapsfører finner du altså lokalt.

Kemax Bergen Sentrum

Seiersbjerget 17, 5022 Bergen

Telefon: 55 55 78 50

Mail: bergen@kemax.no

Kemax sitt kontor i Bergen ligger på Seiersbjerget, like ved gamle Hansa bryggeri. I tillegg til regnskapsførere finner du her også kontorplassene til rådgiverne og  forsikringsmedarbeiderne, samt at daglig leder også har sitt kontor her. 

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Ove M. Strand

Daglig leder – Autorisert regnskapsfører

55 55 78 60

ove.strand@kemax.no

Ronny Svanevik

Regnskapsfører

55 551 30 64

ronny.svanevik@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Odd Monsen

Statsautorisert revisor og regnskapsfører

55 55 78 56

odd.monsen@kemax.no

May Lisbeth Eide

Regnskapsfører

55 51 30 63

maise.eide@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Anne Karin Østhus

Regnskapsfører

55 51 30 62

anne.karin.osthus@kemax.no

Kemax Fana

Fanaveien 13, 5221 Nesttun

Telefon: 55 98 01 40

Mail: bergen@kemax.no

Din regnskapsfører i Fana finner du i Fanaveien 13, omtrent midt mellom Nesttun og Lagunen storsenter.  

På kontoret i 2. etasje sitter tre regnskapsførere klar for å bistå deg som kunde.

Ronny Svanevik

Teamleder Bergen og Fana

Regnskapsfører

55 51 30 64

ronny.svanevik@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Ragnhild Daae Soltvedt

Regnskapsfører

55 98 01 42

ragnhild.soltvedt@kemax.no

Cassandra Eliassen

Regnskapsfører

55 98 01 40

cassandra.eliassen@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Kemax Åsane

Åsamyrane 90, 5116 Ulset, 2. etasje

Telefon: 55 39 20 30

Mail: asane@kemax.no

Er det ønskelig med en lokal regnskapsfører i Åsane? Kontakt oss, eller kom innom og ta en prat. Vi kan fakturere for deg, betale regninger, ta årsoppgjøret ditt og mye mer. Vi er fire veldig hyggelige damer som til sammen har betryggende erfaring i regnskapsfaget.

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Monica Gjerd

Teamleder Åsane og Knarvik

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 55 39 20 30

Mail: monica.gjerd@kemax.no

Vibeke Johansen

Regnskapsfører

55 39 20 30

vibeke.johansen@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Bente Ulvang

Regnskapsfører

55 39 20 30

bente.ulvang@kemax.no

Diane Fauskanger

Regnskapsfører

55 39 20 30

diane.fauskanger@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Vibeke Standahl

Regnskapsfører

56 35 74 71

vibeke.standahl@kemax.no

Laila Pedersen

Autorisert Regnskapsfører

laila.pedersen@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Kemax Knarvik

Kvassnesvegen 11, 5914 Isdalstø

Telefon: 56 35 74 70

Mail: knarvik@kemax.no

På Knarvik finner du oss i Kvassnesvegen 11, i andre etasje, inngang på den øvre siden av bygget

Her på kontoret er vi tre regnskapsførere, hvor av en av oss er autorisert regnskapsfører.  

Vi er klare for å hjelpe deg.

Camilla Eltvik

Autorisert Regnskapsfører

56 35 74 75

camilla.eltvik@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen
Kemax - bilde av bokstaven K i logoen

Harald Fløysand

Bedriftsrådgiver

56 35 74 74

harald.floysand@kemax.no

Kemax Osterøy

Vi har ønsket å være lokalt tilstede også på Osterøy. I øyeblikket har vi imidlertid ikke lokal kontor, men en representant.

Nils Johan Sæle

Regnskapsfører

468 50 972

nils@kemax.no

Kemax - bilde av bokstaven K i logoen